Müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ekoloji ve ekonomi arasında optimal uyumu baz alarak, optimum soğutma gücü, düşük gürültü seviyeleri, az işletme giderleri Enerji Soğutma olarak imalat ve teknolojik kriterlerimizi oluşturmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana ” Dürüstlük ve Güvenilirlik” ilkesini benimsedik.

İşinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğumuza inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip üyelerinden oluşmaktayız. Çünkü biliyoruz ki başarı takım işidir. Biz bu sayede emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.”
Misyon ve vizyon anlayışımız olarak;Kalitemiz, üstün hizmet anlayışımız, yenilikçi yapımız ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak;
çalışanlarımız, müşterilerimiz ve hissedarlarımız için sürekli değer yaratan bir şirket olmak ve her zaman çevreye, insana, topluma duyarlı ve saygılı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmeyi hedefledik..

Rakamlarla Özkan Mühendislik

0
Biten Proje
0
Uzman Ekip
0
Devam Eden Proje
İletişime Geç
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Size nasıl yardımcı olabilirim?