Duyurular

ŞOK ŞOK ŞOK BOSCH KOMBİLER PEŞİN FİYATINA 8 TAKSİT - YOĞUŞMALI CİHAZLARDA % 20 YAKIT TASARRUFU - ŞİMDİ YOĞUŞMALI KOMBİ ALMA ZAMANI ŞOK ŞOK ŞOK CLASSIC KOMBİLER PEŞİN FİYATINA 8 TAKSİT

 

CLASSIC CONDENSE YOĞUŞMALI KOMBİ(28 KW)  Resmi Büyüt

Model :ZWB 28-3 C
(B1 RDC 2841 H)
Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Fiyat:  Fiyat Bilgisi Girilmedi.  


Genel Özellikler Teknik Özellikler

 113 yıldır ısıtma sektöründeyiz.

Yoğuşma teknolojisinin mucidi Bosch grubu, 1895 yılından bugüne Junkers markalı şofben, kombi, duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan üretmekte; edindiği tecrübelerle teknolojisini sürekli yenilemektedir. Günümüzün Bosch markalı ısıtma cihazları bu bilgi birikimi ve tecrübenin ürünüdür.
 
Yüksek verim, düşük gaz tüketimi
24.080 kcal/h gücündeki yeni CLASSIC CONDENSE; tam modülasyonlu fan, ön karışımlı brülör, WB5 tip magnezyum-alüminyum-silisyum alaşımdan mamul döküm ısı eşanjörü sayesinde yoğuşma teknolojisini kullanarak %108*** verime ulaşır. Kullandığı yakıtı en iyi şekilde ısıya çevirdiği için normal kombilere oranla daha az yakıt tüketir.
 
Montaj kolaylığı
Montaj plakası ve küçük ebatları sayesinde kenarlarından sace 1’er cm daha geniş boşluklara kolaylıkla monte edilir.
 
Paslanmaz çelik sekonder eşanjör
Çift geçişli paslanmaz çelik sekonder eşanjör, kullanım suyu talebini çok kısa sürede üç yıldız konforunda karşılar. Sıcak kullanım suyu hazırlarken yüksek verimli yoğuşma teknolojisinden tam olarak yararlanır. Düşük primer devre sıcaklıkları sayesinde, eşanjördeki kireçlenme riski azaltılmıştır. Ayrıca CLASSIC CONDENSE kullanım sularında üreyebilen Legionella virüsüne karşı otomatik dezenfeksiyon sistemine sahiptir.
 
Elektrik tasarrufu
Bosch CLASSIC CONDENSE kat kaloriferlerinde otomatik hava tahliyeli 3 kademeli sirkülasyon pompaları ve  ön karışımlı brülör ile birlikte tam modülasyonlu fan kullanılmaktadır. Tesisatın değişen ihtiyacına göre uygun kademenin seçilmesi ve fan modülasyonu ile  gereğinden fazla elektrik tüketimi önlenir.
 
Pompa ve üç yollu vana sıkışmasını önleyen sistem
Kombinin uzun süre kullanılmadığı durumlarda pompada ve üç yollu vanada meydana gelebilecek sıkışmaları önleyen anti-blokaj sistemi mevcuttur. Sistemde elektrik olduğu sürece koruma aktif konumdadır.
 
Konfor/Eco işletmeleri
Konfor/Eco işletmeleri, kullanım suyu konforunu artıran ve su tasarrufu sağlayan sistemlerdir. Konfor işletmesinde, kullanım suyu düğmesi ile ayarlanan sıcaklıkta su, plaka eşanjörde hazır bekletilir. Eco işletmesinde ise sıcak su musluğunun anlık açılıp kapatılması ile kullanım suyu talebi olacağı kombiye
bildirilir, kısa sürede, ayarlanan sıcaklıkta suyun plaka eşanjörde hazırlanması sağlanır. Böylece sıcak suya daha kısa sürede erişim ve su tasarrufu sağlanır.
 
Akıllı kart ile kolay arıza tespiti
Akıllı kart tüm elektronik aksamın calışmasını ve kat kaloriferinin kontrolünü sağlarken
oluşabilecek arızaları da belirleyerek dijital göstergesi(MF) ile hem görüntülü hem de sesli olarak sizi uyarır; hızlı ve hatasız servis imkânı sağlar.
 
Modem ile uzaktan erişim**
CLASSIC CONDENSE yoğuşmalı kombiler elektronik kart ile denetlenir. Modem kullanılarak telefon ile uzaktan kumanda edilebilir. Bu özellik sayesinde dışarıdan telefon ile kat kaloriferinizi calıştırarak sıcak bir eve kavuşabilirsiniz.
 
Donmaya karşı koruma                                       
Kat kaloriferinin calışabilir durumda olması kaydıyla, tesisattaki su sıcaklığı 8°C'ye düştüğünde elektronik sensör emniyet sistemini devreye sokar hem kat kaloriferinizi hem de tesisatınızı donmaya karşı korur.
 
Tam alev modülasyonu
CLASSIC CONDENSE kombiler kapasitelerini, o anda gerekli olan,  ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde kademesiz olarak ayarlar. Böylece gereğinden fazla ısı üretmez, ekonomik yakıt tüketimi sağlar ve cihazın ömrü uzar.
 
Elektronik ateşleme
CLASSIC CONDENSE kombiler elektronik ateşlemelidir ve pilot alevi olmadığı için ek gaz sarfiyatı yoktur. CLASSIC CONDENSE kombilerde 3 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Böylece değişen gaz basınçlarında cihaz hemen arıza moduna geçmez ve kullanım kolaylığı sağlar.
 
 
 
Bosch kombiler ile otomatik kontrol**
CLASSIC CONDENSE kombiler, BUS bağlantı teknolojisine de sahip zengin otomatik kontrol seçenekleri ile size konfor ve ekonomik yakıt tüketimi sunar. Kat kaloriferinizi hem dış hava hem de iç ortam sıcaklığına göre çalıştıran program saatli oda termostatı, kablosuz oda termostatı gibi geniş aksesuar seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.
 
Yüksek kapasite, düşük ses seviyesi
Gürültü engelleme sistemindeki mükemmellik sayesinde CLASSIC CONDENSE  36dBA ses seviyesi ile gücüne oranla şaşırtıcı derecede sessizdir.
 
Çevreci, düşük emisyon değerleri
NOx sınıfı 5 olan CLASSIC CONDENSEkat kaloriferleri,  çevreci ve doğaya saygılıdır.
 
Solar sistemlere uyum
CLASSIC CONDENSE solar kit** kullanılarak güneş enerji sistemleri ile birlikte çalıştırılabilir. Böylece sıcak kullanım suyu hazırlama işleminde, ek olarak güneş enerjisinden de yararlanma imkanı sağlar.
 
Kaskad bağlantı imkanı
Bosch B1 RDC 2841 H model 28kW Classic Condense, B1 RDC 3541 H model 35kW CLASSIC Condense veya B1 RDC 4251 H model 42kW CLASSIC  Condense model cihazlara ilave aksesuarlar sayesinde 16 cihaza kadar kaskad bağlantı yapılabilir. Böylece bu modeller apartman vb. büyük mahallerin, merkezi sistemle ısıtılmasında ve sıcak kullanım suyu sağlanmasında kullanılabilir.
 
 
3 yıl garanti
Ücretsiz keşif ve ilk calıştırma hizmeti verilen Bosch kat kaloriferleri TSE, DIN, DVGW, VDE, BSI, NF gibi birçok saygın kurumun kalite sertifikalarına sahiptir. Bosch kat kaloriferlerinin 3 yıllık fabrika garantisine sahip olması bu kalitenin verdiği güvenin sonucudur.
 
Bosch Servis
Bosch Çağrı Yönetim Merkezi’nin gün içinde 2 saat aralığında verilen randevu sistemi sayesinde, tüm gün evde beklemek zorunda kalmadan servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 
Bosch CLASSIC CONDENSE ile kullanılan oda termostatları
FW200, FR100, FR10, TR20F, TRZ125, TR15, DT10
 
*Minimum güçte 40/30 o  tesisat şartlarında TSE 677, 625 standartlarına göre ölçülmüş değerlerdir.
** Opsiyoneldir.
 

 

© Özkan Mühendislik-Web Tasarım [DinamikBS]